Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a kettő telefon...

Szerintetek a kettő telefon közül melyika jobb?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Zenét hallgatni, netezni, olvasgatni akarok max. Szóval fényképezőgép pl abszolút nem mozgat. Többet meg nem akarok nagyon kiadni telefonra, mert nem érzem szükségét.



2016. jan. 2. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
erre mind a kettő jó, de ilyen árkategóriában szerintem inkább a lumia-t, jobb mint egy nevenincs olcsó android ami pár hét/hónap múlva használhatatlan lesz.
2016. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el android kell vagy wp. Aztán eszerint válassz.

Semmivel sem rosszabb a Doogee mint más márkák.

2016. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

nem tudom egyébként, nem értek hozzá, hogy melyik a jobb, vagy miben más.

2016. jan. 2. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
abban más, hogy az egyik android a másik windows phone. Androidra több az alkalmazás, személyre szabhatóbb. Windows phonenak meg nagyobb a támogatottsága, szoftverfrissítés, meg nem valószínü, hogy lelassut pár hét után, mint ahogyan az olcsóbb androidok szoktak.
2016. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm a segítséget.
2016. jan. 2. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!