Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 530 8.1-es telefon...

Bnomika88 kérdése:

Nokia Lumia 530 8.1-es telefonom a market megnyitásakor ezt a hibakódot írja ki: 805a8011 hibakód. Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
A neten már utána néztem, nem sikerült megoldanom a hibát, nem értek hozzá de nem tűnik megoldhatatlan problémának az olvasottak alapján. Tudna valaki segíteni?

2016. jan. 2. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem Lumia 625 telefonom van, de azt javaslom, vegyél egy használható készüléket. Annyira hiányos a szoftverhasználatról az információ, hogy megkeseríti az ember életét. A szoftver logikátlan, a tájékoztatás gyenge, mindenhol hieroglifákat használnak, ahelyett, hogy azt a 26 betűt használnák, amiket az iskolában megtanultunk. Ezek a Lumia készülékek olyanok, mintha az 5000 évvel ezelőtti Egyiptomban lennénk. A szoftvernek rengeteg hiányossága van, az akkumulátor csak szervizben cserélhető, az meg olyan áron, hogy érdemesebb venni egy másik telefont.

Próbáld megkeresni a Microsoft honlapján hogy miért nem tudsz frissíteni, de az a véleményem, hogy a frissítések csak behatárolt készülékeken hajtható végre, és akkora memória kell hozzá, hogy az a Te készülékedbe nem fér bele. Én mindenesetre belátható időn belül még egyszer nem veszek Windows op rendszerű telefont.

2016. jan. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd be egy Nokia szervízbe,ott percek alatt kijavitják, de lehet, hogy egy telefonálással is megúszhatod.
2016. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gyári beallitasok visszaállítása. Rendbe jött minden frissítés megtörtént automatikusan de szerencsém volt nem volt rajta sok kép. Köszönöm
2016. jan. 11. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!