Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 vagy Huawei...

Samsung Galaxy S3 vagy Huawei P8? Melyik jobb és miben?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 20:04
 1/10 A kérdező kommentje:

Cserélni akarom az S3-at a P8-ra, annyi hogy az S3nak a képernyõje megrepedt, de alig látszik, a Huaweinek pedig a háta ugyanígy megvan repedve/törve, ahol van a kamera, de ezek nem befolyásolják a müködését egyiknek sem.

Megérné elcserélné? Melyik mivel/miben jobb?

Illetve honnan lehet tudni, hogy a Huawei eredeti?

2016. jan. 2. 20:06
 2/10 anonim ***** válasza:

Általános célokra jó telefonok, de azért bőven meg lehet akasztani őket. S3-asom gyári, főzött romokkal is bizonyos idő után laggol és csak általános dolgokról beszélek, semmi komolyról.


Ha sokat használod a telefont akkor mindenképpen valami komolyabbat vegyél.

2016. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok venni új telefont, vagy megtartom az S3-at, vagy cserélem a P8-re. Ezért lennék kíváncsi rá, hogy melyik a jobb? És mivel/miben jobb, mint a másik?
2016. jan. 2. 20:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Értem. Most már olcsón meg lehet csináltatni a kijelzőjét. Inkább legyen akkor rendben a telefon, mint vegyél egy másik használtat, ami nem is jobb gyakorlatilag.
2016. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kijelzõ nem zavar, nem is csináltatnám meg, mert nem befolyásolja a müködést. De ahogy utána néztem, a P8 kicsit jobb, mint az S3.
2016. jan. 2. 20:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Valóságban nem nagy a különbség, de nem akarlak befolyásolni.
2016. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azért észrevevõdik az idõvel, szerintem.

Azt, hogy a P8 eredeti, vagy egy replika, hogy lehet megtudni? Vagy P8-ban még nincs replika?

2016. jan. 2. 21:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Én elcserélném már csak azért is mert újabb telefon és hardveresen is még ha egy kicsit de erősebb,azt hogy készült replika nem tudom de általában csúcskategóriás telefonok amiket hamisítanak de ha nagyon tartasz ettől csinálj egy ubuntu tesztet az kimutatja miből mi van a telefonban,esetleg ha garancia van rá és olyan helyre akkor egyértelmű hogy nem replika.
2016. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Személyesen szerintem nem nagyon tudnak átverni. Kamu S4 volt a kezemben nyáron, de még ha nincsen összehasonlítási alapod akkor is eléggé adja magát, hogy replika.
2016. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hogy van-e garancia rá, azt nem tudom. De a tesztet megfogom csinálni és meglátjuk. A ram meg ilyen dolgok ugyan azok, megnéztem neten is mi van benne, és stimmel!

Még a súlyát fogom megnézni, azt mondják a replikáknak más a súlyuk, könnyebbek. Köszi a válaszokat!

2016. jan. 2. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!