Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenoros vásárlásnál ez mi?

Telenoros vásárlásnál ez mi?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból nézegettem a Telenor honlapján az árakat, szeretnék venni egy készüléket. Kiválasztom a tarifát (részletre) és azt, hogy részletre szeretném venni a készüléket. Mikor rámegyek a "Megrendelem" gombra előjön a felület, amin azt írja, hogy "100%-ban felhasználható előleg: 165 190 Ft". (Lentebb leírom a pontos adatokat). Az lenne a kérdésem, hogy ha az üzletbe bemegyek akkor is ki kell fizetnem ezt a (HATALMAS) előleget vagy pedig az első havi törlesztőrészletet?

iPhone 6S Plus 16GB asztroszürke

Kezdőrészlet: 0Ft

Tarifa: Telenor MyTariff M - 7490 Ft/hó

Készülék: 9544 Ft/hó

(= 17034 Ft/hó)

Nem voltam még Telenoros

2 éves hűség

Üzletben szeretnék vásárolni, NEM online.


Szóval a kérdésem még egyszer. A 165.190Ft-ot kell kifizetnem vagy pedig az első havi törlesztőrészletet (ami 17.034 Ft)? Nem értem ezt a rendszert. Sok helyen utána olvastam és nem kaptam egyértelmű választ. Kérem aki érti vagy tudja a választ az írja le, köznapi nyelven. Köszönöm szépen!

(És ha lehet mellőzzük azokat a kritikákat amelyek arról szólnak, hogy milyen készüléket szeretnék vásárolni, köszönöm.)



2016. jan. 2. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
igen, ki kell fizetned az előleget, de az 100%-ban lebeszélhető.
2016. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2016. jan. 2. 23:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha részletre veszed a telefont, akkor minden hónapban 17 ezer forintot fizetsz, ezenfelül nem fizetsz semmit.

Ha nem részletre veszed a telefont, akkor pedig kifizeted egyben a 165 ezer ft-ot + havonta a 7500 ft-os tarifát.

2016. jan. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Sok helyen utána olvastam és nem kaptam egyértelmű választ."


A telenor ügyfélszolgálatán esetleg?


[link]


[link]

2016. jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3

Tehát ha a telefont is részletre szeretném venni, illetve a tarifáért is szeretnék havonta fizetnem akkor az előleget nem kell kifizetnem? Ez szuper.

Csak mikor rámegyek a Megrendelem gombra ott már írja a 100%-osan felhasználható előleget. Ezért értetlenkedek.


#4 Köszönöm, biztos ami biztos, rákérdezek.

2016. jan. 3. 12:02
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Minden esetben ki kell fizetned azt a 165 190 Ft-os előleget, tekintve, hogy új előfizető leszel.(Akár teljes összegben viszed, akár részletre.) Ez az összeg nem fog elveszni, mert a 3 teljes hónap letelte után, jóváíródik neked folyamatosan a havidíjadból, abból a 7490-es összegből.


Üdv: egy Telenoros :)

2016. jan. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!