Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám csökkenteni a...

Hogyan tudnám csökkenteni a videófájl méretét?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s4-em van. Ha videót veszek fel nagyon sok helyet foglal, tehát nagy a mérete. Például egyik 3 perces videóm 208MB, a másik 15 perces pedig 1.87GB. Magyarán, rengeteg helyet foglal. Létezik, vagy tudtok mobilra olyan programot, amellyel le tudom kicsinyíteni a méretét, de a minőség pedig ne annyira nagyon romoljon?! Köszi a válaszokat előre!

2016. jan. 3. 02:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj a kamerába a telefonodban, èa a beállításoknál találhatsz videó minősèget vedd le HD-re ès akkor 720p-be veszi a videót az is szèp tiszta de sokal kiseb a mèrete
2016. jan. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rögzítsed kisebb felbontásban, amúgy érdemesebb nagyobban rögzíteni, mert utólag kisebb méretűvé lehet tenni, ami ugye minőségromlással jár, de a kisebből jobb minőségűt már nem lehet.
2016. jan. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és akkor a már meglevonek, hogyan lehet csokkenteni a méretét?
2016. jan. 3. 21:19
 4/4 DjImipapa ***** válasza:

Léteznek vidconvertálók androidra is, de működésre bírnom rendesen nem sikerült még nekem, párat kipróbáltam! Megoldás: Freemake videóconverter pc-re, kábellel a kérdéses nagyméretű videó telefonról pc-re, majd a freemake-vel konvertálod.(meglesed, ha jó, akkor a telefonról törlöd a 20 gigát, és helyére a 200 megát teszed! Mindjárt jobb....)


[link]

Persze a codekeknek meg kell lennie, és akár több beállítással is lehet kísérletezni. PL. m4 aqua telefonról egy felvett videó a tv-re küldve 5 másodpercenként leáll, tölt, majd megy tovább. Így a linkelt beállítással konvertálva, lecserélve a telón meg akadásmentes, minőség szemmel alig látható különbségű!:)

2016. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!