Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek...

Milyen okostelefont vegyek 150000 - 250000 Ft értékig? Ami márkát szeretek: Sony, Samsung, LG, Huawei, Motorola, Lenovo. Szeretek fényképezni, játszani, internetezni, Facebookozni. Néha szoktam a telefonon levelezést végezni.

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Csakis nagyképernyőst..Két évvelezelőtt vettem egy Sony Z1-et, de 5 collos volt, amit pár hónap után kicsinek találtam, egyik gyerekem megkapta..aztán vettem egy LG G2-t, a nejemnek G3-at...ez utóbbi már a nejemnek jó, de a G2-t is odaajándékoztam a másik gyerekemnek..

Most Z Ultrám van, még ez is kicsi, pedig 6,4 collos..most egy hétcollos simkártyás phablettel szemezek..

szóval ne vegyél hat coll alattit...


minőség saccperkábé a Sony Z5, Samsung S6...ilyenekben gondolkodj..

sajnos értéket írtál, és nem méretet...

2016. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen a méret lemaradt, ami nekem megfelelő lenne: 5,2 - 6.
2016. jan. 3. 11:12
 3/7 anonim válasza:
Samsung Galaxy Note-okban is gondolkozz el szerintem, mivel annak nagy a képernyője is, a kamerája is jó, meg minden. Vagy lg g3 vagy g4:)
2016. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát,őszintén szólva kerdesedbol azt vettem le hogy inkább a hardver,minőség,kijelzo a fontos.

Ha tényleg erős telefont szeretnél,akkor mindenképp gondolkodj egy Note 2-3 vasarlasaban.

De ott vannak a Sony Xperia Zl,Z,Z Ultra.

Nexus stb..ezek minőségi és jó telefnok,amik persze hardver erossegben sem gyengék. De a HTC M7-M9 és fentebb lévő telefonok is erősek,a Huawei "Honor" névre hallgató eszközök pedig különösen erős nagy kijelzos telefonok.

2016. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

LG G4

Google Nexus 6P

Samsung Galaxy A9 (még meg sem jelent, egy hónapon belül fog :D)

Motorola Moto X Style

LG V10

Samsung Galaxy S6

Samsung Galaxy S6 Edge +

Samsung Galaxy Note 5

2016. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sony xperia z5, z5 compact, z5 premium szerintem a legjobbak és nem is drága az általad írt árhoz mérten.
2016. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Motorola Moto X Force,Play.

Motorola Nexus 6.

Huawei Nexus 6P.

LG Nexus 5X.

Huawei P8.

LG G4.

Samsung-ot a rövid szoftveres támogatás miatt nem vennék,Sony-nak is ugyan ez a problémája.A Nexus-ok és a Motorola-k pedig 2-3 évig támogatva vannak ami egy csúcs készüléknél sokat számít mert ilyen az ember hosszú távra tervez nem fél évre...

2016. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!