Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy J5 szerintete...

A samsung galaxy J5 szerintetek jó telefon? Ha igen, akkor hol olcsóbb? GSM-ben vagy a vodafonnál?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 13:48
 1/3 piroskek válasza:
Attól függ mik az igények a telefonnal kapcsolatban. Én a Samsungot mint márkát nem ajánlanám, a samsungosított android miatt. (Magáról a hardware-ről sem hallottam jókat mostanában, régen jobb voltak a samsung mobilok)
2016. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem december 22 óta van meg a telefon,én meg vagyok elégedve vele!Telenornál vásároltam 59.990 ft-ért + jért hozzá ajándék is nekem kártyásként! Több helyen meg néztem ,mindenhol többért láttam függetlenül 72.000ft körül mozog!

Nem merül gyorsan,pedig be van kapcsolva a wifi naponta rajta, illetve adatforgalom!Igaz nincs tele pakolva appokkal csak amik nekem kellenek!Nem bántam meg,hogy meg vettem

2016. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 piroskek válasza:
Használattól függ, hogy kinek mi a jó, nem akartam leszólni a telefont, csak a szakmámból kifolyólag nem csak felhasználó vagyok, és azért írtam, hogy a samsungos androidok nem jók. Ezt értsd úgy ahogy a tesztekben is mondják, hogy egy telefon hangzása nem a legjobb, valószínűleg ez fel sem tűnne senkinek ha megveszi a telefont és zenét hallgat rajta, csak ha valami audiofil többmilliós szaron is meghallgatja ugyan azt a számot utána. Ez is persze csak egy túlzó példa, tehát nem szólok le senkit, örülök ha beválik a telefon. A memóriát zabálja a samsungos android, és könnyen belassulhat.
2016. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!