Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megakad a Despicable me -...

Megakad a Despicable me - Minion rush telepítője! Miért?

Figyelt kérdés
LG Spirit telefonom van, már hónapok óta megvolt ez a játék, gond nélkül működött. Pár napja frissítették. Én is rámentem, hogy frissítsen, de nem töltött le semmit. Többször is próbáltam. Olvastam a google play oldalán is, hogy sokan panaszkodtak rá. Majd letöröltem, és újratöltöttem (többször is), de a telepítő mindig megakad ugyanott. A nyelv kiválasztása megvan, majd a következő lépésnél, ahol bemutatja a gombokat, irányokat, stb. ott megakad, meg kéne nyomnom egy gombot, de semmire sem reagál és nem enged tovább! Miért van ez, mit csináljak vele? A play áruházban már a mai kommentelők nem panaszkodtak, pedig azt gondoltam kijavítják a hibát és meg fog oldódni az én problémám is.

2016. jan. 3. 16:04
 1/4 anonim válasza:
Sajnos nekem is pont ez a problémám Samsung S4 mininél. Remélem valaki tudja a hiba okát.
2016. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Meg van a megoldás! Play áruházban ráböksz hogy telepítés, letölti, majd letöltés után ne bökjél rá a megnyitás gombra!! Lépj ki a play áruházból és a telón lévő minion rush ikonra bökj rá és akkor végre elindul rendesen. Nem lép be megint abba az irányítást magyarázó hülyeségbe. Nálam ez így működött.
2016. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm hogy írtál! Megcsináltam én is úgy, ahogy írtad, de ugyanaz lett az eredmény. :(
2016. jan. 7. 18:50
 4/4 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel.Letöltöttem vagy háromszor , de sose működött!Bele kell törődni!:(
2016. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!