Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom díjcsomag! Nem értem!...

Telekom díjcsomag! Nem értem! Segítség!?

Figyelt kérdés

[link]

iPhone 6-ot szeretnék venni, mindenképpen díjcsomagban! De nem igazán értek ehhez! Az a 49.300 ft-os érdekelne. Ez azt jelenti, hogy ki kell fizetnem 49.300 forintot, és utána még 2 évig 19.990 forintot? Vagy ez mit jelent? A csomaghoz akkor jár internet? Köszönöm!


2016. jan. 3. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A 19990 a csomag havidíja amire előfizetnél.

Viszont csak akkor éri meg így megvenni, ha TÉNYLEG kihasználod azt, hogy ez a csomag KORLÁTLAN belföldi telefonálást illetve SMS-t kínál, máskülönben kb 200 ezer forinttal fizetsz ki többet a 24 hónap alatt mintha megvetted volna a telefont, és egy átlag 6000 forintos előfizetést mellé.

2016. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ki kell fizetni a 49300 Ft-ot aztán két évig biztosan fizetned kell a 19900Ft. De ha két év után nem mondod le akkor még tovább is fizetheted amíg le nem mondod a csomagot. És igen, jár hozzá net.
2016. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Huh, koszonom a gyors valaszokat! Akkor melyik eri meg legjobban? Es ha kamatmentes reszletre veszem? Az hogy mukodik? Koszi!
2016. jan. 3. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem ismerem az igényeidet, így nem tudok válazolni.

Mennyit telefonálsz, mennyit netezel, VoIP-t használnál-e (tekintettel arra, hogy a Telekom előszeretettel tiltja azt a kisebb csomagoknál), stb...

2016. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A net elég fontos nekem, a munkámhoz is kell. Az lenne az ideális, ha minden 30-ast ingyen hívhatnék. Köszi!
2016. jan. 3. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!