Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nokia 2700 classic telefonon...

A nokia 2700 classic telefonon lehet alkalmazni témákat?

Figyelt kérdés
Mindig olyan telefonjaim voltak,amiken nem lehetett témákat alkalmazni.Most viszont egy ilyet fogok kapni, és nagyon szeretném ha lehetne rajta használni!
2010. márc. 25. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én kettő hete kaptam egy ilyet, és nagyon meg vagyok vele elégedve! :D Igen, témát lehet rá tenni, alkalmazza is. (Bár más márkás telókról a témák nem hiszem hogy elindulnak). Szóval IGEN, nagyon jó teló. Játékokat tehetsz rá, ha szereted azokat, szuperül viszi őket (szerintem olyat nézzél, ami megfelelő kijelzőméretes). Király képeket és videókat készít. Szóval: NAGYON AJÁNLOM!!! :D:D
2010. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösziii!:D
2010. márc. 28. 13:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért értesíts, ha megkaptad ;) Kíváncsi vagyok tetszik-e neked? ;D
2010. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!