Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlen leejtésre vonatkozik...

Véletlen leejtésre vonatkozik a telefonbiztosítás Telekomnál?

Figyelt kérdés

tehát kicserélik ha csak azt jelentem be, hogy véletlen kiesett a kezemből vagy inkább azt kéne mondani hogy valaki más verte ki a kezemből? illetve cserélik, ha minden funkciója működik csak épp törött, mert valahol olvastam hogy nem.

Egyáltalán megéri a biztosítás? Most nézegettem, hogy havonta 3ezer Ft ami egy évben már 36ezer Ft, az önrész 28ezer Ft, ez már 64ezer Ft. Persze egy új hasonló készülök 150-200ezer, de ha meg nem evszem igénybe kidobott pénz.

Továbbá a készülék korával és áresésével csökken a biztosítás és az önrész összege vagy az fix?

Köszönöm a válaszokat.


2016. jan. 4. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Rongálásra nincs biztosítás.
2016. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor hogy kell bejelenteni?
2016. márc. 1. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!