Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Cirrus "okos" mobiltelefonon...

Cirrus "okos" mobiltelefonon Wifi net működik, az On-line net miért nem?

Figyelt kérdés

Telenor hálózat 3G. A hálózaton regisztrált. Adat keret van rajta. A Telenor honlapon leírtak szerint létrehoztam az új hozzáférési pontot. A jelzés mutatja az adatforgalmat, de nem töltődik be egy keresett oldal sem.

Tudna valaki segíteni? Előre is köszi a jó szándékú hozzászólásokat!



2016. jan. 4. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
APN?
2016. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors reakciót. Az APN - t beállítottam a Telenor útmutatásai alapján, de semmi sem változott.

Van valami "VPN" , vagy "VNP" nem tudom oda be kell-e írni kódot, vagy az nem az adatkapcsolathoz kapcsolathoz tartozik?

2016. jan. 5. 08:11
 3/3 A kérdező kommentje:

Megoldódott!!

Egyszerűen az volt a probléma, hogy az on-line net a Telenornál jelenleg csak akkor működik, ha legalább egy kedvenc hívószám meg van adva. Ez beállításra került és az interneten már lehet is szárnyalni.

Remélem másoknak is tudok a fentiekben leírtak alapján segíteni!

2016. jan. 5. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!