Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárláshoz kérnék...

Munasz kérdése:

Telefon vásárláshoz kérnék segítséget. Az alábbiak érdekelnek: Fontos szempont, hogy használható legyen rendesen telefonálásra, illetve legyen strapabíró. A sonyra gondoltam, mivel az vízálló. Valakinek van tanácsa, vagy tudná valamelyiket ajánlani?

Figyelt kérdés
LG G4C, Microsoft Lumia 640, Samsung Galaxy A3, Sony Xperia M4 Aqua, Samsung Galaxy Grand Prime, Huawei P8 Lite, Alcatel Idol 3

2016. jan. 5. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Lumia 640-es van, egyszerűen imádom, fényévekkel jobb mint az androidos telefonok.

Nem fagy le, hibátlanul működik.

2016. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a Lumiára szavazok.
2016. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi a tippet, mondjuk én pont lumiát akarok legkevésbé, most is az van egy 710-es de utálom, hogy nem adnak ki hozzá semmi normális alkalmazást.Úgyhogy, ha van tapasztalat az androidosokról azt szívesen veszem.
2016. jan. 5. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:

a 710-es lumia igen csak régi készülék.

még 7-es fut rajta.

8.1-10 már fényévekkel jobb

2016. jan. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha strapabíró telót akarsz akkor a Sony Xperia M4 Aquat ajánlom!
2016. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!