Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bluetooth headseten be tudom...

Bluetooth headseten be tudom állítani, hogy a fülemben a telefon csengőhangja szóljon?

Figyelt kérdés
Egy Jabra Easyvoice az érintett. Zenét is lehet vele hallgatni meg a gps is beledumál a fülembe. Ezért gondoltam, hogy ez sem lenne neki nagy dolog, csak nem jövök rá, hogy oldjam meg. Köszi előre is!

2016. jan. 5. 17:17
 1/1 Unari válasza:

Szia!


Azt hiszem pusztán beállítással nem lehet. Vannak appok amik erre képesek, de azok hasonlóan működnek mint amikor zenét streamel a headset, és persze állandó kapcsolat kell hozzá, tehát merül az aksi rendesen. Standby nem játszik. Na most ha h.lyén érvelek javítsatok ki, de azért nem lehet a csengőhangot a headsetben hallani, mert amikor a telefon cseng nem továbbít teljes értékű jelet csak impulzust a fülesnek. Amikor felvesszük akkor lesz teljes a kapcsolat. Ez észlelhető ismer nem tudunk azonnal kommunikálni amikor megnyomjuk a fülesen e fogadás gombot. Van egy pici szünet hogy a teljes értékű kapcsolat létrejöjjön. Ezért van egy olyan appra szükség ami folyton élő kapcsolatot tart fenn a telefon és a füles között, de ez igen erőltetett megoldás, ami tudjuk hogy több hátránnyal jár mint előnnyel.

2016. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!