Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6-om van . Hogy tudok...

Armin99 kérdése:

IPhone 6-om van . Hogy tudok zenét le tölteni a telefonról a gépre?

Figyelt kérdés
Valamikor raktam a telóra zenéket.....es egy másik gépen a telorol át akarom rakni gépre a zenéket de nem tudom hogy kell

2016. jan. 5. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Megfogod az USB kábelt, bedugod a telefonba is, és a gépbe is, aztán megnyitod a telefon mappáját, és átrakod oda, ahova akarod. Mondjuk nem értem minek neked iPhone 6, ha nem tudod használni se.
2016. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hath képzeld nem tudom ugy....mivel ez nem Samsung 🙄

Itt a itunsba kell el végezni ezt a műveletet es egyszerűen nem tudom ki húzni a képernyőre . :(

2016. jan. 6. 10:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem fogod megoldani sehogy.

sokak szerint az egész iTunes egy rakás szar, de szerintem ez az egyetlen hibája, hogy egyszerre csak egyetlen géppel tud kommunikálni.


tehát ha egy másik géphez csatlakoztatod, akkor maximum törölni tudod a meglévő zenéket róla, átmásolni nem.

2016. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

ja, hát 1-es te meg nem tudom minek szólsz bele, ha nem értessz hozzá...:D

de azt mindenképp oda kellett írni, hogy "minek neked iPhone..."

2016. jan. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez az egyik legnagyobb sz.pás az iphone-okkal. Csak az itunes-on keresztül lehet, amit le kell töltened a gépedre, és utána a két gépet "szinkronizálnod" kell. Ám ha rosszul csinálod, könnyen eltűnhet az összes zenéd, képed, videód stb. Rendkívül gyökér az egész rendszer.
2016. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja, és zenével a legnagyobb szopás, mert képet meg a telefonon csinált videót simán át lehet húzni gépre, de a zenét nem
2016. jan. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kuldd el itunes- rra aztan frissitsd
2016. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!