Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 535 forgatasi gond?

Lumia 535 forgatasi gond?

Figyelt kérdés
Uj vagyok windowsos telefonok teren, ezert nem tudom, hogy ez hiba-e, vagy igy kell neki lennie...Microsoft Lumia 535-nek el kene tudnia forgatni a messenger, facebook, beallitasok, start kepernyot vagy nem? Mert android forgatja, itt viszont fogalmam sincs hogy kene hogy mukodjon, igy nem tudom, rossz-e a telefon, vagy ez szoftveres dolog, hogy a fentebb emlitett alkalmazasokat nem lehet elforditani. Pl messengernel pedig jol jonne, konnyebben lehetne irni :D

2016. jan. 7. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahol nem forog ott nem forog. De meg lehet szokni. :)

Viszont egyet szeretnék tőled kérdezni. Ha töltőre dugod nem hülyül meg az érintő? Nekem igen és ha hangfalra dugom akkor is de akkor borzalmas kezelhetetlen. Gari van rá maajd visszaküldöm

2016. jan. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
1-es válaszoló! A töltős malőr egy hardware hiba, sajns a telefon így jelent meg. Az első pár kiadású 535 közül az összes sajnos rendelkezik ezzel a problémával, az újabbak nem. Ha a hozzád legközelebbi Nokia Care üzletbe beviszed, ott azt hiszem, hogy ingyenesen megjavítják, de pár nap (cca. 3-4) biztosan kell hozzá! :) Majd légyszi írd le, hogy hogyan ldottad meg, vagy ha elvitted a Nokia Care-be, akkor ott hogy jártál, mint mondtak neked! Engem is érdekelni! :) Köszi
2016. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!