Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefon folyton...

Androidos telefon folyton elcseszi a wifi beállításokat, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy Sony Xperia L gyári android jelly been rendszerrel. A hibajelenség: hosszú percekig szörfözök egy konkrét wifihálózaton (védett, proxymentes, otthoni hálózat szolgáltatói router) majd egyszer csak nincs kapcsolat. A wifi be van kapcsolva, kapcsolódva is van a hálózathoz, de nem jön adat. Mindig átállítja a kapcsolatot úgy, hogy kézi proxy megadást állít be illetve egy portot is, de hogy miért nem tudom. Ha kiszedem a kézit és beállítom, hogy nincs, egy darabig jó, aztán megint átállítja. Semmilyen app nincs rajta, amiben kért volna proxy beállítást, ezen felül gyári visszaállítást is csináltam vele, hogy megszűnjön a problémám, de megint felbukkant.

Opera és UC browsert használok, kaspersky premium védelmet.

Mit tegyek?



2016. jan. 7. 06:44
 1/1 anonim válasza:
Az én telefonom egy Alcatel Pop C7 és nálam is pont ugyan ez a helyzet, folyton átkapcsol a proxy beállítás nincs-ről kézi-re automatikusan és nem tudom mi lehet az oka.Talán még annyit, hogy én is kaspersky prémium védelmet használok.
2016. júl. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!