Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tud-e valaki egy olyan oldalt...

Tud-e valaki egy olyan oldalt ahol androidos mobiltelefonról online filmeket lehet nézni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 7. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A filmek címével, hozzátéve, hogy ,,teljes" rákeresel Google-ön. Ha szerencséd van megtalálod valamely oldalra feltöltve. YouTube-on és Indavideon fen van jó pár film.


Vannak kifejezetten filmnézős szolgáltatások is, ám azok fizetősek és azokon csak kevés vagy egyáltalán nincs is szinkronizált tartalom. (Pl. Netflix, Google Play)

2016. jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mozicsillag, UC Browser HD-val le is tudod töleteni, sorozatokat indavideon, onnan opera minivel lehet letölteni
2016. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ugy szoktam próbálkozni, hogy be írom a címe mellé hogy teljes,de van egy film az a címe hogy "3096 nap", Natascha Kampusch története, és nem tudom meg nézni sem magyarul sem németül pedig mind kettőt próbáltam.
2016. jan. 10. 11:30
 4/4 anonim ***** válasza:
filmvadászon fent van
2016. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!