Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mernétek rendelni jól...

Ti mernétek rendelni jól értékelt GSM boltból?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy drágább telefont. Neten nézegettem, elég nagy árkülönbségek vannak a boltok között. Ti mernétek rendelni olyan webshopból, ami nem "országos hírű" (mint pl. edigital, mediamarkt), viszont Árukeresőn "Megbízható bolt" minősítést kapott, és több 1000 vásárlói vélemény alapján 4 és fél csillagos?? Viszont olcsóbb mint a fent említett "nagy boltok". Vagy menjek inkább biztosra???

2016. jan. 7. 13:57
 1/4 anonim válasza:
66%
Inkább menj biztosra szerintem, drágább lesz de hosszabb ideig működni fog mint egy garázsos cucc
2016. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
100%

én mertem,haver is így vett,semmi probléma nem volt.

ha nem vagy biztos a részletekben akkor csak felhívod őket és megkérdezed,mi hogy van,mi jár a készülékkel,gyári csomagos e stb.

csak egy hívás az egész

2016. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A garanciális ügyekben lehetnek problémák.
2016. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én mernék. Mert ezek most törekszenek föl, és nem teszik tönkre a hírüket, csak hogy téged átverjenek.
2016. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!