Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Sony Xperia m2 aqua...

Tomcsika1122 kérdése:

Van egy Sony Xperia m2 aqua telóm, és amikor bekapcsolom az automatikus elforgatás-t, akkor a kezdőképernyőt miért nem tudom forgatni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 06:21
 1/4 Wadmalac ***** válasza:

Mert a Sony sem úgy írta meg a szoftvert, hogy a kezdőképernyő elforgatható legyen. Kevés telón van ez a funkció gyárilag, inkább tableteken szokott elforgatható lenni a kezdőképernyő.

Főzött romokba szokták betenni ezt az opciót telókon.

Nekem előző telóm egy Xperia Z volt, ott a gyári rom nem tudta, a feltett Existenz custom rom igen.

Most LG G4-em van, kezdőképernyőt az sem forgat.

2016. jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. jan. 8. 22:50
 3/4 anonim válasza:
Nekem m4 aquám van, ez el tudja forgatni a kézdőképernyőt, úgy kellett beállítani, hogy hosszan nyomod a képernyőt, majd kiválasztod az alapbeállításokat, lehet ott lesz neked is :)
2016. jan. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :-D
2016. jan. 16. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!