Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonon beehet beállítani,...

Telefonon beehet beállítani, hogy Facebookon egyes emberek számára ne legyek elérhető?

Figyelt kérdés
Mert gépen tudom hogy kell, de ebben az új Messengerben nem találom az opciót. Csak a régiben láttam. Sőt. Telefonon böngészőből, Facebook appból sem találom ezt a funkcióját...azt szeretném, hogy 1-2 ember ne lásson. Oké, gépen beállítottam, de telefonról hogy lehet? Mert kb hét közepén jutott eszembe, és nem voltam gépközelben egyáltalán. Meg még azt szeretném kérdezni, hogy hiába állítottam be, attól nekem a Messenger miért írta, hogy most aktív, elérhető meg stb? Olyankor nekem sem szokta mutatni...ennyi erővel ő is lát, hogy fent vagyok mobilról, hiába állítottam be gépen, hogy ne lásson?

2016. jan. 8. 16:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!