Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem az SD kártyára ment...

Miért nem az SD kártyára ment a telefonom?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy vettem egy Kingston 8 GB-os SD kártyát, és van egy Lenovo A5000 okostelefonom. Beleraktam az SD kártyát, felismer, kiirja hogy van még 8 GB szabad hely, ám akármit le szeretnék tölteni a telóra Google Playből azt vagy a telefon memóriára menti, vagy kiirja, hogy nincs elég szabad hely, hol ott tudom, hogy nem nagyobb maga az alkalmazás 1 GB-nál. Szóval felismeri, de nem rám ment, és be van állitva az is, hogy az SD kártya legyen az alapelméletezett emntési hely.... Ezért is nem értem...
2016. jan. 8. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A Lenovo-t nem ismerem, de az én telefonomon az alkalmazást a telefonra menti, majd az adatokat pl a gps-hez a térkép stb.-t lehet áttenni a kártyára. Ha zenét vagy könyvet töltök azt valóban odateszi ahova beállítom.
2016. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De még azt sem engedi, hogy áthelyezzem az SD kártyára z alkalmazásokat, melyek telefon memóriában vannak
2016. jan. 9. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Vannak az androidon olyan alkalmazások amik csoportosan tudják áthelyezni az adatokat. Nem tudom a tieden melyik működne, talán próbáld ki.

2. "Kézileg", egyesével nálam így működik:

Beállítások - Alkalmazások - Alkalmazáskezelő

itt kijelölöd amelyik alkalmazást szeretnéd és akkor felhoz egy adatlap szerűséget, több gombbal: ezek egyike az Áthelyezés SD kártyára. Ezzel lehet bizonyos adatokat áthelyezni, DE ha kiveszed az SD kártyát ezek nem fognak működni; bizonyos alkalmazásokat nem lehet áthelyezni; ha widgeted van, az nem biztos, hogy így működni fog. Pl volt egy ébresztőm ami áthelyezés után nem ébresztett :))

2016. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ui.: nem az egész alkalmazást teszi át, mert akkor nem működne, tehát nem úgy működik, hogy letöltöd és egy az egyben áthelyezed! Letölti, majd ami nem kell a közvetleg futáshoz pl a gps térkép, ami változtatható, fényképezés esetén pl képek amiket készít, azt áthelyezheted.

esetleg itt tudnak segíteni

[link]

2016. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!