Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg G4 tulajdonosok! Mitől...

Lg G4 tulajdonosok! Mitől merül olyan gyorsan az akksi? Többi lent

Figyelt kérdés
1 hete van meg az lg g4,nagyon tetszik de nagyon gyorsan merül.. mindent kikapcsolok rajta,és ha hozzá sem nyúlok is merül folyamatosan...mitől van ez? másik: hogy tudom normálisan beállítani a kameráját gondolok itt a kézi beállításra.szeretnék szép képeket lőni,olvasgattam utána pl éjszaka hogy kell beállítani stb.
2016. jan. 8. 17:37
 1/2 János2016 válasza:
Android 6 van rajta, vagy régebbi?
2016. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én amióta ráfrissítettem 6.0-ra nagyon gyorsan merül a telefonom úgy, hogy semmit nem csinálok rajta. Nem, nincs rajta semmilyen clean my battery/ram mert kb felesleges. A kamera beállítása pedig attól függ, hogy mennyi időd van. Ha ráérsz fényképezgetni akkor csináld azt, hogy az ISO-t minél lejjebb húzd a kép tisztasága miatt és hogy elég fényes legyen a kép ennek függvényében állítsd be a záridőt. (Ehhez biztos kéz kell vagy egy tripod, hogy ne mosódjon el :D) A fehéregyensúlyt mindenképp bízd rá az automatikára a fókusztávolságot pedig a körülmények adják nyilván. Ha egy közeli dologról akkor érdemes lefixálni és kézzel szabályozni. Én tudtam csinálni a csillagokról is képet azt pedig úgy, hogy ISO 50 (maximum 100-150), záridő 30 másodperc. Képernyővel letettem a telefont és hagytam fényképezni.
2016. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!