Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan töltsek le Microsoft...

Smiley! kérdése:

Hogyan töltsek le Microsoft Lumia 535-re google play-t (play áruházat)?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Leginkább sehogy. A Play az android alkalmazásboltja. A lumiák meg ugye nem androidosak. Neked ott a Piactér ahonnan tudsz alkalmazásokat letölteni.
2016. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lumia windows futtat és a windows áruházbol lehet appokat letölteni,míg play áruház az android rendszerhez van.
2016. jan. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi de sajna pont az a bajom hogy nincs meg benne minden alkalmazás amire nekem szükségem lenne(az áruházban)és emiatt eléggé megbántam
2016. jan. 9. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor cseréld le egy androidos telefonra.
2016. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezö én pont igy jártam anno és is megvetem lumia 520 telefonom ,1 hét sem telt bele megbántam nagyon hogy windos phone vetem magamnak ,pont azért mert amit én szeretek vagy használok azok egyike sem volt windows phone ugyhogy most karácsonyra kaptam kértem szuper jó ,androidos telefont .
2016. jan. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha van lehetöséged akkor cseréld le telefont .
2016. jan. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!