Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom ügyfélszolgálatot hol...

Telekom ügyfélszolgálatot hol találom az oldalukon?

Figyelt kérdés
Előző hétén böngésztem a Telekom oldalán, és felugrott egy kis Facebook Messengerhez hasonló ablak, ahol lehetett kérdezni az ügyfélszolgálattól online. És tényleg élő emberrel beszélgettem, nem robottal. És most is igénybe szeretném venni ezt a "szolgáltatást", mert megint lenne kérdésem, de nem találom sehol. Segítene valaki, hogy hol találom, hogyan lehet ezt "megtalálni". Köszi
2016. jan. 8. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként a Facebook oldalukon is elég hamar válaszolnak, én ott szoktam írni nekik :)

2016. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos már itt is kerestem, de itt se találtam ezt a lehetőséget. :( Azért köszi
2016. jan. 10. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!