Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet egy (TMobilos) feltolthe...

Csakany29 kérdése:

Lehet egy (TMobilos) feltolthető sima telefonos sim kártyához utólag adatforgalmat (mobilinternetet) is tenni?

Figyelt kérdés

Hali, egyszerű kérdés. van egy sima telos sim kártyám, feltölthető, tmobilos, régóta használom. nincs adatforgalom része. ezt át lehet valahol állítani, hogy arra is tegyek pénzt? Vagy nincs ilyen lehetőség?


ezt azért kérdezem mert most nemrég kezdtem egy okostelot használni, van valahol egy feltölthető web-n-walk stickem is, azt betehetném a sim2-be (mert két simes es tudja mindkettot hasznalni igy) de rájöttem hogy hátha simán kérhetem a tmobiltol hogy legyen adatfeltoltes is ezen ami van?


ujsagosoknal szoktam feltolteni ezt a sim kartyat ami most benne van - adatforgalmat nem tud ez a sim kartya..


köszi!!!



2016. jan. 9. 04:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, a T lapon mindent megtalálsz.
2016. jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha már írtál nekem, akkor megpróbálom a szájbarágós verziót.

Nyisd meg ezt a lapot:

[link]

Megvan? Vidd az egeret a lap teteje környékén látható "mobilinternet" felirat fölé és az ott lenyílók közül kattints a "Domino feltöltőkártyás előfizetőknek" linkre.

[link] lakossagi/mobil_szelessav/tarifak/domino

Utána a megjelenő táblázat fején kattints a "Nincs még net a díjcsomagodban?" fülre.

Eddig oké? Csak mert két kattintásnál tartunk már. Tartsunk pihenőt? De inkább haladjunk tovább!

Kiválasztasz egy tetszőleges díjcsomagot és megnyitod, pl. ezt:

[link] lakossagi/mobil_szelessav/tarifak/domino/netplusz_l

Itt a lap közepe táján fogsz látni egy "Megrendelés" feliratot. Na ott mellette lesz majd az., hogy sms-ben is meg lehet rendelni "meglévő Domino díjcsomagod mellé".

Ugyan nem egy Csomolungma mászás, de azért csak három kattintás kellett ám, hogy megszerezzük ezeket a jól őrzött információkat!

Most már tényleg pihenj meg egy picit, aztán ha szusszantál, jöhet az sms-ben a megrendelés!

2016. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Nem semmi leírás. :) Minek olyannak net, aki még megrendelni sem képes...
2016. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kellene ekézni a kérdezőt, főleg annak tudatában, hogy senki nem született ilyen okosságokal felvértezve...


inkább tiszteletet érdemel aki ilyen(mondhatni kedvesen) elmagyarázta..


aztán még valamit.. a cím alatt az áll:


amit máshol nem mertél...itt megkérdezheted!


nos a kérdező pontosan ezt tette. és?

2016. jan. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!