Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megbántam hogy iPhone 6S 16...

Megbántam hogy iPhone 6S 16 Gb-ot vettem, hogyan cserélhetem ki? /többi lent/

Figyelt kérdés
Eddig sima 6osom volt, ugyan úgy 16 gb-osban..már akkor rájöttem hogy a 16 gb az eléggé kevés nekem, de mégis megint ezt a hibát elkövettem :( Telenoros vagyok, előfizetésre vettem. Le lehet cserélni 64 gb-osra?

2016. jan. 9. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Úgy, hogy beviszed és cseréljék ki úgy nem. Ezt eladod, aztán rádobsz annyit ammenyit kell, és veszel másikat
2016. jan. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Így jár az,aki poháralátétet vesz telefon helyett.
2016. jan. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

"de mégis megint ezt a hibát elkövettem"

Az ájfónnak a puszta megléte is gátolja a gondolkodást?

Ezt átadod öreganyádnak és veszel egy másikat.

2016. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Ha ram hallgatsz add el a francba biztos lesz valaki aki elviszi. Nekem i5s-em volt 16 gb es annyira megutaltam az egesz ios-t hogy inkabb valtottam. Vegyel valami olcsobbat es a kulonbozetet meg tedd el. Jobban jarsz. S6-om van fenyevekkel jobb.
2016. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd cserélek veled egy makulátlan lg g4-re.. :) Persze ha az iphone is hasonló állapotban van
2016. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!