Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom frissíteni az...

Hogyan tudom frissíteni az androidot?

Figyelt kérdés
S4 minim van, és 4.4.2. van rajta. Ha a beállításokban szoftverfrissítést keresek, azt írja ki hogy már telepítve vannak a legújabb frissítések. Nem tudom ezek szerint frissebb verzióra cserélni? Nem értek hozzá :(
2016. jan. 9. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A legfrisebb android nem azt jelenti, hogy minden telefonon fut, mert azt ahhoz kell igazítani. Ezért nem érdemes több éves telefont venni, mert azokra már nem fejlesztenek. Ha a telefonod azt írja ki, hogy a frissítések telepítve vannak, akkor a te telefonodra elérhető legfrissebb hivatalosat érti. Lehet "nem hivatalost" telepíteni, de ebbe csak akkor fogj bele, ha értesz hozzá, mert "téglásíthatod"!
2016. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Hivatalosan az S4 minit sehogy.


Nem hivatalosan pedig a kérdés megfogalmazása alapján szerintem inkább ne fogj bele! :)

2016. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ha a samsung nem adott ki ujabb frisitést .
2016. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Androidokra a tamogatas altalaban max 6 honap utan veget er.

iPhone-ra minimum 5 ev a tamogatas, jobb esetben 7 ev.

2016. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
sony 2 évig frissit utána már nem, ami érthető is mivel vásárolj újat, az apple 5 év de ha egy 5 éves almára felrakod a legujabb ifost akkor ugyis fog az működni rajta ugyh. tök mindegy, akkor inkább ne frissitsen minthogy rosszul működjön
2016. jan. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!