Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Sony Xperia Z3 compact...

Ati8530 kérdése:

Van egy Sony Xperia Z3 compactom, és kipróbáltam milyen a vízben, odafigyeltem hogy minden nyílás le legyen zárva! Miután kijöttem a vízből még frankón tudtam használni ám másnap nem reagált a kijelző érintésre és sajnos azóta sem?

Figyelt kérdés
Van rá 1 év teljeskörű + 1 év softver garancia is, Mi a tehendő?

#probléma #kijelző #SonyXperiaZ3
2016. jan. 10. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikor sikerült ezt a hőstettet végrehajtanod? Lehet, hogy még kell egy kis idő, hogy kiszáradjon? Mivel vízállónak hirdetik én vissza vinném.
2016. jan. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A garanciáddal kitörölheted azt a bizonyis feled.. ha nem gyári garancia le leszel rázva...
2016. jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 napja volt, és azóta tutti hogy kiszáradt,mivel be belehet kapcsolni de érintésre nem reagál!
2016. jan. 10. 14:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Próbáltad már újra indítani?

Ha garanciális vidd szervizbe. Vízállóként hirdetik, ennyit ki kellene bírnia.

2016. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam, be is kapcsol minden jól látszik de sajnos tovább nem jutok,persze kikapcsolni nem tudom mert nem reagál semmire. De az lesz vissza viszem, röhej hogy vízálónak hirdetik IP68-as besorolással szabájszerűen használtam és ennyit ér!
2016. jan. 10. 15:46
 6/10 noooooo válasza:
Ha jól emlékszem a simkártya ajtaja mögött van egy piros pöcök azzal újra tudod indítani
2016. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Cordonba vidd be, az a Sony hivatalos szervíze.
2016. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Captain Frájer ***** válasza:
Vidd be a garancia szervizbe. Légnyomásos teszttel meg fogják nézni, hogy megfelelően lezárva a telefon biztosította-e a vízállóságát. Ha nem megy át a teszten, akkor a telefon hibája, javítani fogják, ha átment a teszten, akkor nem volt megfelelően lezárva, így nem lehet garanciában javítani. Árajánlatot az utóbbi esetnél felesleges kérned, fődarabcserét írnának ki, az pedig a készülék értékesítési árát meghaladja.
2016. jan. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De lehet hogy úgy meg szokta oda lenn , hogy a levegőn már nem is fog tudni működni. Csak vízbe szabad használni.
2016. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző, de vicces vagy... jah mégse!
2016. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!