Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott a telefonom! Márkasz...

Elromlott a telefonom! Márkaszervizbe vigyem, vagy a Telenorhoz? Melyikkel járok jobban?

Figyelt kérdés

Egy LG G4-es készülékről van szó. Folyton újraindítja magát, de úgy, hogy csak az LG-s jel jelenik meg, elsötétül a képernyő, majd újra az LG jel jelenik meg. Ha töltőre rakom, akkor is ugyanezt kezdi el csinálni. Teljesen kikapcsolni csak úgy lehet, ha kiveszem az aksit. Ha hard reset-elni akarom, azt se engedi, csak újraindítja magát.

Hogy járok jobban? Ha Veszprémben a Telenorba viszem, vagy a veszprémi márkaszervizbe? Hogy lehet kész hamarabb?



2016. jan. 10. 11:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és semmilyen alkalmazás nem lett közvetlenül ezelőtt telepítve. Messengeren beszélgettem, mire hirtelen elkezdte ezt csinálni.
2016. jan. 10. 11:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem márkaszerviz, nekem 1nap alatt megcsinálták, alaplap csere volt, mert wifi hálózaton mindig kikapcsolt. Bár ez a Pesti szerviz volt, de szerintem jobban jársz
2016. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A telenor is szervizbe küldi, akkor már egyszerűbb rögtön oda vinni.
2016. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és elképzelhető, hogy a helyi (veszprémi) szervizbe küldi, vagy fel Pestre?
2016. jan. 10. 12:14
 5/6 A kérdező kommentje:
és mennyit kértek a szervizben az alaplap cseréért?
2016. jan. 10. 13:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is egyszer elromlott az lg telóm. Felhívtam a márkaszervízt és mondták hogy a telefont a gyári tartozékaival, dobozával küldjem (meg a gari papírt). Felraktam postára 2-3 nap múlva reggel már hozta is vissza a GLS. Szerintem gyorsabb ha a márkaszervízbe küldöd egyből.
2016. jan. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!