Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone-t jailbreak...

Windows Phone-t jailbreak hogyan? Le van írva magyarul részletesen valahol?

Figyelt kérdés

2016. jan. 10. 14:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Emlékszem énis napokat keresgéltem ezt, de végül rájöttem hogy alapból rajta van a windows 10 en az a progi. Most nem jut eszembe de mingyárt megkeresem és leirom
2016. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen mobil és miért? Ha nem értesz hozzá inkább bízd másra.

Itt nézz szét:

[link]

2016. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Megis van. Le is irom hogyan kell. Kösd össze a mobilodat a számitógéppel. Utánna kapcsold be a mobilod, ird be a kódot( ha van) és hagyd ugy a mobild felnyitva. Utánna ird be a windows ba ezt : Windows Phone Developer Registration (csak kk jelenik meg ha össze van kötve renddesen és felismeri a gép a mobilt. Arra rámész és végig mész azon amit kiir.
2016. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Windows 10 van a gépen és a mobilon is. Lumia 620. Igazából a San Andreas-t próbálnám ki, megvenni ugyebár nem lehet az 512mb ram miatt, így viszont kivitelezhető... Hozzá van kötve a mobil, de ezt hova írjam be (Windows Phone Developer Registration)? Ill utána a játékot hogyan töltsem le vagy hova telepítsem...?
2016. jan. 10. 14:40
 5/14 anonim ***** válasza:

a windows keresőbe ird be ottvan a start menü mellett egy kereső ikon arra rámész és oda beirod , aztán meg mebirom hol töltheted le a gta sa t

Kül nekem is megvan.

2016. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Beírtam de nem talál semmit... A telefonban esetleg kell valamit állítani? A sajátgépnél egyébként mutatja a telefont, tehát érzékeli + tölti is.
2016. jan. 10. 14:47
 7/14 anonim ***** válasza:
akk töltsd le valahonnan
2016. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja meg kell a Xap deployer azzal kell ráraknod a mobilra A gtasa.xap ot és mikor rajta van a mobilon , megkeresed és rámész , a telepités eltart egy óráig.. csak szólok
2016. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Windows Software Development Kit töltődik le most 2gb tól kicsit több...remélem ez az, mást nem találtam...

És haq újra rakom a wint akkor ezt is mindig újra kell csinálni, vagy mi van a frissitéssel stb? Tényleg nincsen sehol egy leírás, benne a felmerülő kérdésekkel???

2016. jan. 10. 15:27
 10/14 A kérdező kommentje:
Mi az a chinese JAILBREAK DEV
2016. jan. 10. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!