Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz már végre elérhető...

Mikor lesz már végre elérhető a windows 10 mobile?

Figyelt kérdés

Néhány angol hírben olvastam, hogy január 12-én kezdődhet meg a frissítés, meg hogy Németországban már elindították a frissítést.

De szerintem úgy látszik, hogy ma már még nem lesz elérhető


2016. jan. 12. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Legyèl türelmes majd egyszer kijön ha legfrisebb mobilod van akkor hamar ha nem akkor csak várni kell.


De ne aggódj annyira mert nekem gépen nem lehet Win. 10et telepíteni laptopon. Pedig új, 4G net de vmi miatt van. Most nem is ez a tèma van ^○^

2016. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nagy hiba van a Windows 10 Mobile-ban az 1 negyedévben fog kijönni tehát Január,február,március,április ez az 1. Negyedév tehát még várnod kell én is türelmetlen voltam hogy mikor frissül le,most már tudom hogy mi a baj nekem Lumia 640-em van és még azóta sem frissült, neked milyen telefonod van?
2016. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lumia 640

De az az idegesítő hogy a németek és lengyelek már megkapták

2016. jan. 13. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Miét idegesítő neked,hogy Németországban és Lengyelországban is elkezdték a frissítést?
2016. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Február végén valószínű hullámokban fog megérkezni a Windows 10 Mobile legelőször A Lumia 640-re
2016. febr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!