Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használat nélkül gyorsan...

Használat nélkül gyorsan merül a telefon. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
1 éves Nokia 735ösöm van. Ha használom kb. Percenként merül 1%ot, ma reggel mikor beértem a munkahelyemre 90%on volt, hozzá se értem egész délelőtt és most látom 4 óra alatt mindenféle használat nélkül 30%ot merült. Újraindítottam, ismét 1%ot merült, már csak 59%on van. Mi lehet a gond? Egy rendszervisszaállítás segíthet vagy tönkrement az aksi?
2016. jan. 13. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Kipróbálod a rendszer visszaállítást és kiderül.
2016. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
windows phone ne számíts jobbra
2016. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Korábban samsungom volt, 3 évig bírta, majd hasonló tüneteket produkált 3-3,5 év között, mire már oda jutottam, hogy lecserélem, mert úton útfélen újraindult, lefagyott és/vagy lemerült. Pár ismerősöm nagyon istenítette a wp-t, ezért megvettem jobb híján. A készülék folyton meglepetéseket okoz: pl. böngészek és egyszer csak elkezd villogni a kép, amin az segít ha kilépek a böngészőből majd újraindítom, ezen kívül sokszor magától kilép egy-egy alkalmazásból, sokszor az ébresztő sem riaszt, amin csak az újraindítás segít.


Nagyon nagyot csalódtam benne, bár egy kis kárörömöm is van benne, egyik ismerősöm ugyanilyet vett mint én, neki is hasonlóan sz*r bár neki az aksi még jó, de azzal magyarázza, hogy a Microsoft tette tönkre, a régiek jobbak voltak.


Hát nem tudom...


Megcsináltam a rendszer visszaállítást, ugyanolyan, 20 perc alatt 15 %-ot merült.

2016. jan. 13. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!