Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi fog történni az Iphonnal...

Mi fog történni az Iphonnal akkor ha egy mobil szervizben, tegyük hozzá illegálisan valamilyen úton módon utána néznek, hogy lehet e függetleníteni a készüléket?

Figyelt kérdés
Szóval nagyjából ez lenne a kérdésem amit a címben leírtam mert, kérdeztem egy mobil szervizet, hogy megtudják e nézni azt, hogy lehet e függetleníteni az 5s készülékem... Kérték az IMEI számom, leírtam nekik... Utána néztek, és mondták, hogy lehet, leírták az árát, hogy mennyibe kerülne és hozzátették, hogy többet NE FRISSITSEM a készülékem...?? Ez most mit jelent, mikor kérdeztem tőlük, hogy miért és mi fog történni ha frissítem, azután nem válaszoltak... Most akkor mi lesz? Mit csináljak? Vagy mi fog történni? Erre szeretnék kérni választ. Ha tudtok, segítsetek!

2016. jan. 14. 04:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert akkor a fuggetlenites ugrik, nekem is igy volt! Onnantol az lesz csak ami eredetileg volt mert visszaall. De nem javaslom a fuggetlenitest! Annyira belebabral a telo agyaba hogy neha fagyni fog nekem nem jott be h instabil lett tole..
2016. jan. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul tettem fel a kérdést.. Szóval nem tértek ki arra, hogy függetlenítés után mit szabad és mit nem, hanem már most azt mondták, mikor utána néztek az IMEI számomnak, hogy egyáltalán lehet e függetleníteni a telefont, hogy ne frissítsem többet...
2016. jan. 14. 14:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Tulajdon képp én azt nem értem hogy miért vesznek az emberek kártya függő telefont???
2016. jan. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!