Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normal SIM, microSIM-es...

Normal SIM, microSIM-es telefonba hogyan?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy normal méretű sim kártyám ami nem az én nevemen van, de már 10 éve az enyém lassan és meg akarom tartani a számot. Egy microSIM-es telefont szeretnék venni, amibe nem tudnám belerakni. Ilyenkor mi a megoldás? szikével formáljam át?

2016. jan. 14. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd el szolgáltatóhoz,ott ingyenesen formára vágják,bár jobb lenne kicserélni inkább a SIM-et, mert már öreg.
2016. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"szikével formáljam át?"

Megteheted, neten vannak rajzok, nyomtatható sablonok.

De létezik bármelyik GSM boltban kivágószerszám is, megcsinálják Neked.

Nekem is van valahol.

Régi a kártya? Nekem még Westeles (06-60/..) van, működik, bár lehet nem fér rá többszáz szám.

2016. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szolgáltatónál nem hiszem hogy vagdosnák, inkább csak cserélik. Viszont ha nem a te neveden van, az probléma lehet.


Vagy kicseréli az akinek a nevén van, vagy megoldod házilag.

[link]

2016. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2016. jan. 15. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:

"Régi a kártya? Nekem még Westeles (06-60/..) van, működik"


Bizonyára...mivel az NMT rendszer Magyarországon (sem) nem használt SIM kártyát, de a tiéd az működik :)

2016. jan. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!