Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől és miért jelenik meg az...

Mitől és miért jelenik meg az Apple logója az alma a képernyőn az Iphone készülékeknél? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem, hogy miért történik némely Iphonnal az, hogy csak úgy egyik napról a másikra a kitűnően működő telefonon megjelenik bekapcsoláskor az Apple logója az alma és a későbbiekbe már használhatatlanná válik? Nem tudsz belépni az operációs rendszerbe, egyszerűen nem lehet használni.. Mitől lehetséges ez?

2016. jan. 15. 04:03
 1/5 anonim ***** válasza:
mert ki lett függetlenítve, és belebarmoltak az agyába. Egyébként minden bekapcsoláskor ott van az alma. És ha nem enged be az konkrétan mit ír ki? Semmit csak az alma ott marad? .... Vissza kell vinni a boltba. Vagy gyári beállítást csinálni de izibe. Home gomb plusz kikapcsoló gomb legalább 8 mp-ig nyomva tartása után el kell indulnia.
2016. jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valójában ez az eset nem velem történt, de azért is tettem fel a kérdést mert Iphone telót tervezek venni és olvastam, láttam sok helyen, hogy bekapcsoláskor egyszerűen megjelenik a logó és nem enged tovább. Akiknél láttam, ők se tudják, hogy mitől lehet egyszerűen leblokkolt a rendszer és bekapcsoláskor csak az alma logót mutatja és nem megy tovább, nem tölt be semmit.
2016. jan. 15. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Aha, ez kb a városi legenda kategória.
2016. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha tudsz valami értelmeset is mondani akkor szívesen meghallgatom.
2016. jan. 15. 14:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

őszintén szólva velem ilyen még nem történt pedig évekig nyüstöltem egy 4s-t, most meg 6-ost, de ilyennel még nem találkoztam.

talán egy Home-és Power-gomb egyszerre nyomása segít.

de az is lehet h simán blokkolták a telefont (bár nem tudom ilyenkor a a logónál megakad-e vagy csak utána nem tudod használni) vagy belepiszkáltak

2016. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!