Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Real racing 3 mentésemet hogy...

Real racing 3 mentésemet hogy tudnám helyrehozni?

Figyelt kérdés
Korábban már visszatudtam állitani a fiokomat fecebook vagy gmail segítségével most kiirja h 21% os mentésem van elkezdem a letöltést és failed... Azt irja forduljak a supporthoz az segithet vagy van más megoldás?

2016. jan. 15. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha "Play Játékok"-ra mentetted akkor lehet hogy visszaszerezheted.
2016. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nemtudom hova menti de mutatja az eredményeket meg h van ilyen játékom akkor végigkell zongorázzam a suppot és reménykednem?
2016. jan. 16. 07:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja hát akkor lehet hogy újra kell kezdened. Ha sok hely van a telefonodon vagy másikon Asphalt 8at ajánlom. Az elmenti még akkor is ha kitörölted. Sőt milliárdszor jobb nála. Nem tudom hogy a Real Racing 3 ban van e multiplayer de asphalt 8 ban van. Amúgy nekem is volt ilyen. Asszem Asphalt Nitro. Ottse menti el otthagytam a nitrot azota 8ason vagyok.
2016. jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod de akkor ha rr3 nem megz inkább hanyagolom az autos témát asfalt 8 nekem annyira nem jött be rr3. Ba is van multi csak ott szar ujrakezdeni meg nincs kedvem ilyen ratzi várisi autokkal mikor már az expertné jártam túl pár porschén pár lambon Gt-r-en audi r8-on meg ilyeneken szoval akkor kihagyom megz lájk
2016. jan. 17. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!