Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon melyik a legjobb...

Androidon melyik a legjobb tisztító program?

Figyelt kérdés
360 Security vagy a Ccleaner a jobb ?

2016. jan. 15. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semelyik, teljesen feleslegesek.
2016. jan. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pedig nem feleslehesek !!!

Érezhető különbség van gyorsaságban egy tisztítás után.

2016. jan. 15. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Placebo.
2016. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Clean Master-t használtam sokáig, de az állandó zaklatása miatt letöröltem (óránként kérte, hogy ezt meg azt töröljem stb), és lassította a telefonom az állandó háttérben futással, és sok RAM-ot is evett.
2016. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyik sem , mert tök felesleges "rendszertisztító" is meg "vírusirtó" is.
2016. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira érezted a gyorsaságot a tisztítás után akkor használd azt amelyikkel tisztítottad.
2016. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Clean-Master-t utáltam, mígnem kijött a legutóbbi frissítése. Azóta szenzációs. Letilthatod a beszólásokat, támogatja a szoftveres játékgyorsítást, több RAM-ot kapsz, kiszedi a felesleges fájlokat, de NEM! vírusírtó. Ha egyben akarsz mindent, keresd az Advanced System Clear nevű program android változatát, nem mondom százasra, hogy fent lesz playen
2016. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!