Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet bebizonyítani,...

Rrllrrll kérdése:

Hogyan lehet bebizonyítani, hogy egy LG telefon hamis e?

Figyelt kérdés

Egy LG bello II telefonom van és szerintem hamis nagyon rossz képet csinál, nem lehet semmit át helyezni a memória kártyára nagyon élesek a színek és a képernyője mintha műanyagból lenne,és mindig megszakad a wifi kapcsolat. csatolok pár képet amit vele készítettem.

[link]

[link]

[link]

Hogyan lehet bebizonyítani, hogy egy LG telefon hamis e?


2016. jan. 15. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nezz utana neten, hogy van-e rejtett menuje. A "szamkombinaciot" beutve kiadja a telefon adatait. Pl proci, ram, homerseklet stb. Ha nincs akkor vidd be telefonoshoz. Csak vigyazz, hogy beled ne beszelje azt, hogy kamu telefon es o most jofejsegbol megveszi toled jo penzert. Vannak appok is pl antutu amin megtudod nezni a telefon tulajdonsagait..de ezeket az mtk-s procikat konnyen lekoppintjak.
2016. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi de amúgy a telefonon gyárilag android 5.1.1 Lollipop kellene, hogy legyen de ezen 5.0.2 van ez jelenthet valamit?
2016. jan. 15. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Hulladékot vettél, ennyi a megoldás. Annyira a kínaiak sem marhák, hogy olcsó vackokat hamisítsanak.
2016. jan. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy ilyen olcsó, alsó kategóriás telót nem hamisítanak. Te kifogtad abból a legrosszabbat.
2016. jan. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Töltsed le az Aida64 nevü appok és nézd meg vele, hogy ugyanazokból az összetevőkből van-e, mint az igaziban, ha igen, akkor eredeti:

[link]

A legtöbb klón drágább mobilokból van,nem alsó kategóriásakból

2016. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A telefon megértem alsó kategóriás. De az adatok nem egyeznek akkor biztos, hogy hamis vagy tévedek?

Egyébként a telefont egy üzletben vetem ahol az egész város is veszi a telefonjait.

2016. jan. 16. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:
De mi a fenéből gondolod, hogy hamis...?
2016. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!