Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok instagramra...

Miért nem tudok instagramra regisztrálni WP-al?

Figyelt kérdés

Már nagyon felhúzott... Életemben először szeretnék instagramra regelni, a 6tint és az instagram betat is próbáltam, egyik sem enged mert hogy nem tudom...mintha fake lennék vagy egymás után regelnék hatezer accot, de már elsőre is ezt csinálta. Mi lehet a baj?

Az internetkapcsolatom jó.


2016. jan. 16. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
egy rakás szar a wp, az a baj...pár napja is láttam itt egy kérdés, hogy a hivatalos alkalmazás meghalt, és semmit nem tölt be...már vagy 2 éve béta...nem igaz, hogy ennyi idő alatt nem tudták volna megírni stabilra ugyanúgy, ahogy androidra vagy iOS-re megtudták...
2016. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyet értek, nekem nagyon tetszett a WP de nagyot csalódtam benne ilyen téren.

Ami tesóm androidján fut és tök jó app lenne,nálam semmi.

2016. jan. 17. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!