Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg4-en mikor jelenik meg...

Lg4-en mikor jelenik meg OTA-n az android 6. 0?

Figyelt kérdés
Gépről sok időt illetve kutatásokat (google,youtube)venne igénybe míg rájövök hogy rakjam rá így inkább úgy döntöttem megvárom mig kijön OTA-n de már beleuntam...

2016. jan. 17. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:

"már beleuntam..."


Így jártál. Addig vegyél némi korrepetálást nyelvtanból.

2016. jan. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz semmi értelmeset hozzáfűzni,akkor egyáltalán minek írsz...
2016. jan. 17. 00:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont azért kérdem mert nemtudok várni,de gondolom te nemérted az összefüggést
2016. jan. 17. 00:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért? Van összefüggés? Oh, wait, lusta vagy és türelmetlen. Ez bizony kellemetlen kombináció.
2016. jan. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nemtudok várni ezért megkérdem az időpontot hátha hamar kijön,de még mindig nemértem,hogy mi szükség volt ide kommentelned:)
2016. jan. 17. 00:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt várhatod... OTA-n nincs főverzio váltás, azt csak gépen tudod. OTA csak a verzios beluli frissiteseket jelzi, pl 5.0.1-rol 5.1.1-re
2016. jan. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jön főverzió OTA-n! Lolli is rengeteg telefonra jött úgy.


Én úgy tudom, hogy már elkezdték a g4-ek frissítését EU-ban. Országtól/szolgáltatótól is függ. De már úton van.

2016. jan. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A pontos dátumot nemtudod?
2016. jan. 17. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!