Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi időre lehet tervezni...

Mennyi időre lehet tervezni egy 1 GB RAM memóriájú telefonnal?

Figyelt kérdés

Általában mikor telefont vesz az ember, nem csak fél-1 évre tervez (legalább is én nem). Van hogy 3-4 évig is megvan egy telefonom.


Kinéztem egy készüléket, amelyiknek 1 GB a RAM memóriája (+ quad-core 1,3 GHz, 8 GB belső memória). Milyen változások következhetnek be a következő pár évben? Várható, hogy kevés lenne majd ez az 1 GB memória a telefon elvárásaihoz?



2016. jan. 17. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A proci véletlenül nem egy mtk6582? Mert már az se épp egy mai darab. Nem tudom mi a típus és mennyiért vennéd, de lehet, hogy jobbat, erősebbet több rammal rendelkező telefont tudnál venni.
2016. jan. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez főleg a felhasználási területtől függ.

Mert ha telefonálásra, netezésre, fb-re és kisebb erőforrásigényű dolgokra akarod használni, akkor még jó lehet.

Frissítéseket már valószínűleg nem fog kapni.

A rendszer sem mindegy, hogy milyen. Pl egy Redmi 1S a miui-val jól el van. Mondjuk a 45e Ft-os ár amit kb két hete láttam mellette az egyik üzletben az durva túlzás.

De max 35e-ért még simán jó vétel lehet.

2016. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen rendzser fut rajta. Az Apple telefonok pl. hosszú évek óta 1 GB-tal vannak felszerelve, ahogy várhatóan a Windows is marad ezen a lájtosabb vonalon.


Androidnál szerintem kevés lesz.

2016. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!