Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kompatibilis egyre...

Miért nem kompatibilis egyre több játék a telefnomon (lg leon 4g lte android 5. 0.1. )?

Figyelt kérdés

Egyre több játék kezd nem kompatibilis lenni a telefonomon.Eddig mentek rajta.Subwaye Surf,angry birds sesons meg csomo másik.Már nagyon idegesitő.Edig mentek rajta ezek is.

Real Racing 3,NFS MW,Asphalt 8,Nova 3 ezek mind mennek rajta(vagyis játszottam velük,de lehet hogy ezekre is már azt irja hogy nem kompatibilis)

Mit lehet tenni ez ellen?

Juliusban vettem a telenornál a telot,nehogy már most újjat keljen vennem!



#Android #LG #4G #Leon #LTE #fontos #kompatibillis
2016. jan. 17. 18:13
 1/6 anonim válasza:
54%

Azért, mert az Android egy hulladék f*s :) A kiadott telefonokon egyre frissebb rendszer van, az alkalmazásokat pedig mindig a legújabbakhoz készítik, a régieken talán már nem is fut.

Ha elviszed egy telefon szaküzletbe ott frissítik neked ha jól tudom, de akár otthon is megpróbálkozhatsz vele a következőképp:

[link] (itt sima s-ről van szó, de hasonlóan kell).

Persze nem árt tudni, hogy minél újabb "rendszert" szeretnél rárakni, a telefon annál lassabb lesz, ahogy itt is írják:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Tehát azoknak a telefongyártóknak, akik androidot használnak ez egy nagyon jó üzlet, hiszen ha már a telefonon nem fut el normálisan a legfrissebb verzió, akkor bizony csak a készülékcsere segít ha akarnak használni alkalmazásokat :)


A WP ebből a szempontból sokkal jobb, persze annak is vannak hibái és sokan nem is szeretik az "egyszerűsége" miatt, de nem kell ilyen frissítésekkel szórakozni, mert a készülék magától felajánlja a frissítést, ha van rá kiadva.


Nekem van egy Samsung Galaxy S-em még 2.2.1-el, 4 éves és gondolhatod, hogy semmi sem fut rajta. Ha valami mégis "kompatibilis" azt ha meg akarom nyitni szépen lefagy az alkalmazás jobb esetben (rosszabban a telefon is).

2016. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
54%
Még annyit: A Nokiámat nem dicsérni akarom, persze az android után eléggé "egyszerű" rendszerű, de sokkal jobban átlátható, sosem fagy le, sosincs vele semmi gond. Már egy éve megvan, de sokkal stabilabb rendszer én androidot többet nem vennék. A samsung már az első héten lefagyott, a nokia még soha, soha semmi baj nem volt vele.
2016. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi

gondolkodtam új telefonban de az már tuti hogy nem androidos lesz

2016. jan. 20. 08:39
 4/6 anonim válasza:

Dugdosátok fel a hoki Nokiátokat jó mélyre.

Iphone, és semmi miás :)

2016. márc. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

na megszolalt a kis büdöstalpú zsidó aki ép most kapott apucitól egy ezer éves ifost

képzeld volt dolgom mindhárom (inteligensebbeknek több mivel gondolom hogy ha iphonal menőzöl többin nem ismered kedves #4-es)rendszerrel és az ios sem olyan isten telefon....

2016. ápr. 2. 19:19
 6/6 A kérdező kommentje:
bocsi a helyes írásért,telon vagyok
2016. ápr. 2. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!