Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Biztonsági mentés icloud-ra?

Biztonsági mentés icloud-ra?

Figyelt kérdés

Icloude-ra készíti a biztonsági mentéseket az iphone. De - mivel sokat fotózom, videózom a gyerekeket - nagyon gyorsan megtelt az ingyenes tárhely. Már jó ideje folyamatosan kiírja,h nincs hely, nem készül biztonsági mentés, vegyek + tárhelyet...stb.

Olvastam, h sokan nem az icloud-ot használják fotók biztonsági mentésének készítésére, hanem inkább dropboxot. Az jobb?

Illetve, ha mondjuk nem vagyok gép közelben néhány napig, viszont sok képet, videót készítek és megtelne a telefonom memóriája, akkor ezekre a tárhelyekre automatikusan felkerülnek a készített képek és közben törölhetem a telefonról, ott úgyis meglesznek? Vagy ehhez szinkronizálni kell a gépet a telefonnal és csak akkor fogja a tárhelyre menteni? Tehát mondjuk a laptopot is vinnem kell magammal hozzá? Eddig mindig manuálisan, kábellel összekötöttem a telefont és úgy másoltam át a képeket.

Bocsánat, nagyon kezdő vagyok ez ügyben...ezért kérek segítséget :) Köszönöm!


2016. jan. 19. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Kipróbálni pedig túl bonyolult, igaz?
2016. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az építő jellegű válaszodat :)

Azt hittem azért van az oldal, h kérdezhessen az ember...de mondjuk megfordíthatom a dolgot és csak, h téged idézzelek: segíteni a kérdezőnek túl bonyolult, igaz?

2016. jan. 19. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon keveslem az icloud ingyenes tárhelyét, és helyette inkább onedrive-t használok, ha bekapcsolod az automatikus fotófeltöltést 30 gb tárhelyed lesz.
2016. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem a onedrive-ot is! :)
2016. jan. 26. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!