Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek korrekt ár 80...

Bence2601 kérdése:

Szerintetek korrekt ár 80 ezer egy Z1 Comapact-ért?

Figyelt kérdés
Egy Sony xperia z1 compact készüléket szeretnék venni és nem szeretném használtan, csak újonnan! 71 ezerért néztem egyik boltba de már nincsen és másik boltba 80 ezerért van, szerintetek 80 ezer Ft korrekt ár a telefonért?

2016. jan. 19. 17:40
 1/5 anonim válasza:
Én 100 ezerért vettem úgyhogy sztem korrekt
2016. jan. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most másik webáruházba nézem mert kiderült hogy ahol néztem az OEM változat kerül annyiba és én biztos nem fogok OEM-et venni. Ez már 85 ezer ha a szállítást is belevesszük, de ha te 100 ezerért vetted akkor ez még mindig jó :)
2016. jan. 19. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Én használtan vettem 70 ezerért egy Z2-t, július közepe fele.

Tökéletes, körülbelül 1 hónapja tört pókhálósra a hátlapja, hiába volt rajta xprotector üvegfólia.

Ezek után már nem fogom vízbe vinni sajnos.

2016. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kérdező.. ***** válasza:
Inkább használtan éri meg,újonnan nem ér ennyit.
2016. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

...akkor ne vegyél telefont...

én 130-ért vettem a Z1-et, ma is hibátlan. Ma már 80-ért utánamdobják.


Ilyen a piacgazdaság.

Jóreggelt.

2016. jan. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!