Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan törölhetem a gyári...

Hogyan törölhetem a gyári alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
Sony Xperia Z telefonom van. Hogyan tudom kitörölni belőle a gyári alkalmazásokat? Pl videó tár. Soha nem használom. Vagy play újságos,play könyvek tök felesleges.

2016. jan. 20. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Rootolás után bármelyik root uninstaller jó lesz, de még a Titanium Backup is jó erre a célra.
2016. jan. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rootolás nélkül csak letiltani tudod.
2016. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A rootolás azt jelenti hogy 100%-ban átvezem az uralmat a telefon felett? hogyan oldható meg?
2016. jan. 20. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, azt jelenti, de ha teljesen ismeretlen vagy a témába, akkor csak óvatosan fogj bele.
2016. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első körben az is jó, ha pl. az SD Maid-el lefagyasztod a nem kívánt programokat, bármikor visszavonható gond nélkül. Asszem ahhoz is kell root.
2016. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!