Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fagy le az Iphone 6S-em?

Miért fagy le az Iphone 6S-em?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem rég vettem a telefonom és előszokott fordulni hogy amikor több értesítés jön egyszerre és megnyitok egyet a telefon "lefagy" és nem reagál semmire csak ha újraindítom.

Ez miért van? és hogyan lehetne "orvosolni"?



2016. jan. 20. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
mert foS!
2016. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
34%
add nekem, és akkor nem fog zavarni, ha lefagy. hihi:)
2016. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Na, hát azokkal is van baj?
2016. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
nem ugy van, hogy az egy stabil rendszer ? meg fagyni sem kellene ? meg akadoznia sem ... mert annyirra kiforrott ? meg minden ?
2016. jan. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Azért van, mert nem iphoneod van. Nem tudom mit sóztak rád, de tuti nem iphone, azok ugyanis nem fagynak le.
2016. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Igen utolsó, de ha egy androidos telóról lenne szó, akkor biztos azt írnád, hogy szar az android. Tudod mint mindegyik telefon, egyik sem tökéletes még .az IPHONE SEM.
2016. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

így van utolsó, ennyi a titok. nincs tökéletes termék, maximum valamelyik ritkábban produkálja. az a néhány válaszoló 2-3 havonta elmosolyodik, amikor jön egy "iPhone lefagy" kérdés, és egyből jönnek fröcsögni, hogy "jajj, mégse tökéletes". senki nem mondta...de az itteni kérdésekből is az derül ki, hogy 10ből maximum 1 kérdés szól arról, hogy valami szoftveres baj van egy iPhone-al.


amúgy meg szerintem is gyanús, hogy tényleg iPhone-e. nekem sosem volt még bajom vele. egy restore megoldja.

2016. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5%

Teendők:


1. Lépés: bemész a mosdóba


2. Lépés: odasétálsz a WC hez


3. Lépés: kinyitod a WC ajtót


4. Lépés: beledobod az ifon 6St


5. Lépés: lehúzod a lefolyóba!


Helyette Nexust vegyél. Vagy Windows. Esetleg Samsung ^^

2016. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#TopDávid :D


Apply cold water to burned area.

2016. jan. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a rendkívül sok segítséget!


Még véletlenül se válaszolt senki se a kérdésre csak az irigység megy látszik Magyarországon vagyunk...

2016. jan. 21. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!