Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg G3 lassított felvétel hogyan?

Lg G3 lassított felvétel hogyan?

Figyelt kérdés

Remélem valaki okosabb nálam itt.

Na szóval a problémám az hogy van egy LG G3(dual sim)-am és ugye lehet vele lassított felvételt is felvenni(120fps).De nem jövök rá hogy azt hogy játszam le úgy hogy lassú legyen a felvétel mert ugyan olyan gyors mint a más beállitásnál.

Gondolom érthető 😁😁

Néztem neten is de semmi olyat nem ír amivel előrébb juthatnék.

Android:5.0.1



2016. jan. 20. 19:36
 1/6 Norbi658441 ***** válasza:
Amikor kamerázola kamera beállításainál már nézted?Mert szerintem ott lehet ezt beállítani,és nem a videó lejátszásakor.
2016. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azon szerintem nincs. De samsung galaxy pocket neon van XD
2016. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"hogy azt hogy játszam le úgy hogy lassú legyen"


Például lassítsd le videószerkesztővel, nagyon eszes...

2016. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A VLC for Android videólejátszó és a Google Fotók galéria alkalmazások képesek lassítva lejátszani. Sajnos lassított példányvan nem tudod lementeni velük, ahhoz egy szerkesztő programra lenne szükség, amit még én sem találtam.
2016. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia Lg g3-am van, és így kell: Kamera->Beaállítások ikon->W10M->120HD Lassú mozgás.

Nálam így kell. Android 5.0

2016. febr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen erre rájöttem de az alap lejátszóban nem lassú a videó.Vlc playerrel meg le tudom lassítani.Azért köszönöm
2016. febr. 14. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!