Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 640 telefon...

Microsoft Lumia 640 telefon miért nem írja ki a zene címét?

Figyelt kérdés

A zeneszámokat telefonos programmal címkéztem fel, de az eredmény a zenelistában egyáltalán nem látszik, a lejátszó képernyőn néha felismeri a dolgot és onnantól kiírja, egyedül amikor a hangerőt szabályzom, akkor mutatja mindig rendesen a címkének megfelelő előadót és a címét a számnak. Tehát a problémám az, hogy a lejátszóban számcímnek magát a fájl nevét írja ki, előadónak pedig, hogy "Ismeretlen előadó".


Ez az első Windows telefonom, ezért nem tudom, hogy ez így természetes a rendszernél vagy pedig megoldható probléma.



2016. jan. 20. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Letőltöd az áruházból a Tag editor alkalmazást.
2016. jan. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azzal próbálkoztam, de nem jó és utána tettem fel a kérdést. Próbáltam a Tag editorral, meg egy Tag editor 8.1 nevű alkalmazással is.
2016. jan. 21. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!