Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Galaxy A 5...

Bogdán Gbor kérdése:

Van egy Samsung Galaxy A 5 telefonom es ahoz szeretnék egy jó, szép tokot milyen jó fajta márkák vannak? Es tipusuak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 20:27
 1/4 Norbi658441 ***** válasza:
[link] Szerintem eléggé jól néz ki,kapható fehér színben is,és nem vastagítja el annyira a telefont.
2016. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mátyás140 válasza:
Ja aza baj hogy kifelejtettem hogy nem szeretem a osszecsukhatok tokot :(
2016. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Norbi658441 ***** válasza:
Találtam egy hátlapot,igaz ez nem tok,de ha ezt rápattintod,akkor ugyanúgy védi a telefonod,kivéve a karcolásoktól a zsebben,vagy akárhol.Viszont ha még mindég ragaszkodsz az univerzális tokokhoz,akkor abból nagyon nincsen olyan márka,ami jó lenne,mert millió fajta van belőlük,és saját tapasztalatből mondom,hogy általában 1év után kezdenek szétjönni,volt már műbőr,és taxtil anyagből is.
2016. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebay. Szinte már hozzádvágják ott.
2016. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!